Je groen betalen voor CO2 ten onrechte geen verkiezingsitem

Dit hangt ook nog boven de economie, een digitaal productpaspoort met daarop de CO2-‘intensiteit’

De morele en economische verwerpelijkheid van het klimaatfascisme is ten onrechte nauwelijks een item bij verkiezingen. De mondiale geldelite blijft met de Eurosovjetunie hard op weg om van CO2-‘schuld’ een betaalmiddel te maken. Daardoor moet je jaarlijks duizenden euro’s bijbetalen voor ‘het leven’ zelf, het feit dat je bestaat, beweegt, woont en eet.

De uitbreiding van het emissiehandelsysteem naar alle brandstofleveranciers per 2026, is daar een stapje in. Daardoor ga je fors meer klimaatbelasting betalen aan de pomp, een euro per liter. Het Carbon Border Adjustment Mechanism is een volgende stap in de CO2-fuik. Per 2026 hangt een CO2-tariefmuur aan de grens voor industriële bulkproducten.

Het digitale productpaspoort dat de Eurosovjetunie invoert (Ecodesign for Sustainable Products Regulation ESPR) is een ander stukje  in de klimaatfuik. Die verplicht rapportage van de CO2-intensiteit van textiel, schoenen en batterijen vanaf 2027, en in 2030 voor álle producten. Op die rapportage volgt het te gelde maken van je CO2-‘uitstoot’…

Nog een euro extra aan de pomp

Money for nothing
Dat CO2 een nieuw Money for Nothing-geldproduct wordt is bepaald geen complottheorie maar complotpraktijk. De ABN Amro stelt in een studie van afgelopen september dat de prijs van een ton gebakken lucht (CO2-emissierecht) de komende jaren fors stijgt in het ETS-systeem (emissiehandel voor grootbedrijf), van 145 euro in 2030 naar 200 euro in 2035.

Klimaatpolitiek is het kunstmatig schaars maken van betrouwbaar en economisch energiegebruik.

Omdat er in de klimaatstoelendans (ETS) van de Eurosovjetunie steeds meer CO2-stoeltjes worden weggenomen, wordt ieder overblijvend stoeltje steeds duurder. En dat is alleen voor de ongeveer 250 grote energiebedrijven en de industrie, ETS1

ETS2 – de uitbreiding van die handel in CO2- gaat in 2026 in werking en treft naast brandstofleveranciers ook boeren en vissers. De Boeren Bedrog Beweging (BBB) stemde vóór ETS2. In de stemming van 16 januari 2024 was de PVV, samen met FvD tégen invoering van het ETS2-systeem, waarmee autorijders en CV-ketelstokers onder CO₂-emissiehandel komen te vallen. (via de brandstofleverancier)

Plots moet je dus enorme sommen geld betalen aan een ‘emissie-autoriteit’, voor iets dat eerder gratis was, nonexistent. Wat die brandstofleveranciers moeten doen is nu alle ‘CO2-uitstoot’ van al hun klanten rapporteren en bijhouden.

Bron; De Nederlandse Bank. Klaas ‘klimaat’ Knot is 1 van de aanstichters. Opgelegd vanuit de Centrale Banken en commerciële banken

Carbon Accounting voor te gelde maken CO2
Dat is de zogenaamde “Carbon Disclosure‘ waar de mondiale bankierswereld al jaren op aast. Iedere ton CO2 in de economie moet boven tafel, zodat deze te gelde gemaakt kan worden.

Hetzij als Carbon Credit, Carbon Allowance of Green Bond; je betaalde CO2 wordt de cash voor bouwers van windturbines en ‘groene’ technologie. Daarmee lopen commerciële banken met verkoop van ‘groene’ leningen op binnen. Wat is ‘klimaatbeleid’ dus?

Een extra geldstroom ‘uit niets’ die met hete lucht (CO2) hun geldcreatie uit niets van een extra feature voorziet. Zoals bankiers nu al ‘uit niets’ een lening van een half miljoen verstrekken voor huisaankoop, met ‘je huis’/je schuld als onderpand. Straks is ‘jouw leven’ het onderpand, je wens je te verplaatsen en je huis te verwarmen.

Nog een EU-instrument om het leven bureaucratischer en duurder te maken via ‘klimaat’

Daarom moet ieder zuchtje CO2 nu via rapportage boven tafel komen via nieuwe wetgeving. EU-wetgeving verplicht bedrijven met meer dan 100 medewerkers ook al om hun reis-CO2 te rapporteren aan RVO-ambtenarij.

Daar komt in 2026 (2023 was stapsgewijze invoering) nog het volledig operationele Carbon Border Adjustment Mechanism (CBAM) bij. Iedereen die staal, ijzer, Cement, Kunstmest (inclusief stikstofhoudende meststoffen), Aluminium, Waterstof en Elektriciteit in/uitvoert moet daarvan de CO2-‘intensiteit’ rapporteren.

Dat betekent automatisch dat alle toeleveranciers ook hun CO2 moeten rapporteren. Dus krijg je een beleids-sneeuwbaleffect, zonder dat er een extra wet nodig is. CO2-rapportageplicht raast dan – via compliance en rapportageplicht door derden- als een lawine door de rest van de economie. En vervolgens moet al die boven tafel gebrachte CO2 een prijs krijgen, die je afrekent bij een ambtenaar of bankier.

Daarover morgen meer.

Een digitaal productpaspoort moet onderwerping aan klimaatpolitiek inprogrammeren

Productpaspoorten, CO2 als toegangsticket economie
En daar komen dan nog de ‘productpaspoorten’ bij, die van de hele levenscyclus van een product de CO2 moeten opgeven.De verplichte invoering van de productpaspoorten in de EU begon na goedkeuring van de Ecodesign for Sustainable Products Regulation (ESPR) die op 18 juli 2024 van kracht is gegaan.

Vanaf 2025/2026 moeten eerste groepen producten, zoals textiel, schoenen en batterijen, beschikken over een productpaspoort waarin o.a. CO₂-intensiteit wordt gerapporteerd. In 2027 volgt verdere uitrol naar onder andere ijzer, staal, aluminium, meubilair, banden, chemicaliën en elektronica.

Tegen 2030 moet de meeste wetgeving voor duurzame productpaspoorten van kracht zijn voor alle relevante productgroepen. Dat noemen ontwikkelaars ‘duurzame compliance’. Je hebt dus niet steeds een afzonderlijke wet of debat nodig: via een sneeuwbaleffect maak je ‘betalen voor CO2’ na ‘rapportage over CO2’ tot de toegangsticket van de economie.

De Eurosovjetunie zegt immers letterlijk dat de CBAM voor CO2-beprijzing is ontwikkeld.

De CO2-app is al ontwikkeld, zie WEF 14 september 2022

Koppel digitale productpaspoorten straks aan je Digital ID met programeerbare E-Wallet  (in 2026 ingevoerd) waarin je ‘personal carbon allowances’ staan opgeslagen als ’token’ in de blockchain. En je krijgt ‘computer says no’ te horen in 2035 wanneer je over je CO2-budget zat en net dat paar schoenen wilde kopen.

Dat is het doel van dit Net Zero-systeem: een topdown-rantsoeneconomie die door het systeem met AI zelf wordt afgedwongen.

Zo ver is het nog (lang) niet. Maar het is wel de ontwerprichting die uit alle documenten en het beleidsdoel voortkomt. Tot die tijd zie je vooral je energierekening verder door het plafond schieten, eten wordt duurder en het wordt steeds duurder om je nog te verplaatsen.

Het klimaatfascisme dendert dus ongehinderd door.Ook met de klimaatsceptische PVV als grootste partij, en met goedkeuring van de Boeren Bedrog Beweging. Het idee, dat het eigenlijk verkeerd is dat je leeft en dat je dus een ‘schuld’ hebt aan ‘de planeet’ (global banking) is al zo in het systeem gebouwd, dat er geen politiek debat of goedkeuring meer nodig is. Misschien dat er daarom geen enkel debat meer over plaatsvindt?

Een centrale rol bij die invlechting van CO2 tot nieuw betaalmiddel via ‘druk op de knop’ is hier weggelegd voor (centrale) banken als De Nederlandse Bank en commerciële banken. Daarover morgen meer…

Waardeer je Studiecentrum voor Natuurlijke Historie, Interessante Tijden:

One Reply to “Je groen betalen voor CO2 ten onrechte geen verkiezingsitem”

  1. Prachtige referentie naar “Money For Nothing’, een nummer dat ik nog regelmatig luister. Precies dat. “Lemme tell ya, them guys ain’t dumb”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *