
Operatie Barbarossa komt er aan!
Alle media zoals de Telegraaf brengen plots de ‘je moet contant geld in huis hebben’-meme naar buiten van de NATO en NCTV (spionage- en propagandadienst van Ministerie van Veiligheid), omdat we klaar voor Operatie Barbarossa moeten zijn: Oorlog tegen Rusland.
Dat komt door de op zes december gelanceerde ‘Weerbaarheidsopgave’ van Krijgsheer Ruben Brekelmans (VVD), de NATO en de NCTV. Die bepleit de eenheid van volk, bedijfsleven en leger, ‘civiele ondersteuning aan de krijgsmacht’ en ‘een parate samenleving’ in oorlogstemming: Europa Overwint.
Daarbij hoort ook de opbouw van een censuurmachine om alle neuzen één kant op te duwen, ‘Samen tegen’ (nepnieuws, corona, voor het klimaat), net als bij Kraft Durch Freude van de Nazi’s… Is 2024 ons eigen 1933?

NCTV persbericht 6 december voor ‘Weerbaarheidsopgave’ De eenheid van leger en volk
Deja Vu 1933?
Je leest letterlijk hoe de NCTV met de Noord Atlantische Terreur Organisatie haar agenda via de media injecteert in de maatschappij en de politiek. De aankoop van landbouwgrond in de Oekraïne door Cargill, de deals van Larry Fink (Blackrock) met Zelensky, ze blijken van levensbelang voor de ‘nationale veiligheid’ van dit Amerikaanse Deepstate-Vazalstaatje. Met het Kabinet Rutte 5.
Dus moeten we van de NCTV een oorlogseconomie bouwen, via de “Weerbaarheidsopgave.”
Hier wordt de eenheid van volk, bedrijfsleven en het leger in een gezamenlijke missie geformuleerd, net als bij de Nazi’s in 1933 na de machtsovername door Hitler. Die bouwde toen ook zijn oorlogseconomie. Nadat zijn bankier Hjalmar Schacht met de BIS (bank voor internationale betalingen in Basel) de D-Mark uit het inflatiedal trok na de Beurskrach van 1928.
Bij ons implodeerde het op schuld drijvende geldstelsel ook bijna in 2008. Is daarom nu ook oorlog nodig voor jullie ‘Great Reset’…

Verenigd Europa, geleid door een ongekozen Duitser bindt de strijd aan met de Rus
Nu worden we ook geleid door een Duitse dictator, Ursula von der Leyen in Hitlers aloude droom, Verenigd Europa. En we moeten ‘samen’ tegen corona/De Russen/voor het klimaat gaan, in permanente crisisstaat leven. Maar mogelijk heeft NATO-leider Mark Rutte geen actieve herinnering meer aan die tijd.
Nog een symptoom: De resterende joden voelen zich hier ook al niet meer veilig, doordat gesubsidieerd Links een pact sloot met het hier door de overheid geïmporteerde Islamisme. De ‘Strategy of Tension’..Moeten hier- nadat Europa instort- net als in Syrië ook de ISIS-vlaggen wapperen naast die van de Arabische opstand?
Dat is wel het lot van alle landen, waar de NATO recent heeft huisgehouden met haar operatie ‘Breng Vrijheid en Democratie met Bommen’ onder de Regenboogbanier van het Liberalisme-fascisme. En wat kostte Hitler de kop? Zijn Operatie Barbarossa, met Keerpunt Stalingrad. Is oorloghitsen met Rusland een goed idee, iets waarvoor wij samen zouden moeten gaan, Mark Rutler?

KDF affiche Kraft Durch Freude, de nazi-vakantievereniging voor een Nervenstark Volk, klaar voor de oorlog, samen met het bedrijfsleven
Ein Nervenstark Volk: Weerbaarheidsopgave
De organisatie Kraft Durch Freude richtte zich op de Civiele Weerbaarheid. Via saamhorigheid kweken, recreatieuitjes, vakantieoorden (Prora) probeerden ze een ‘Nervenstark Volk’ te scheppen. Wie het verhaal van Prora niet kent, lees mijn reportage uit 2008 daarover in de voormalige kwaliteitskrant NRC Handelsblad.
Iets dergelijks blijkt de VVD (Vereniging voor Dictators) nu ook van plan bij ons met hun Ministerie van Oorlog. Dat lezen we in dit persbericht van de NCTV van zes december:
De weerbaarheidsopgave bestaat uit het vergroten van zowel de maatschappelijke weerbaarheid als de militaire paraatheid.
Concreet vereist maatschappelijke weerbaarheid:
Het beschermen van vitale en andere belangrijke processen in de maatschappij;
Een parate en veerkrachtige samenleving;
Het overeind houden van de Nederlandse democratie, rechtstaat en overheid;
Een weerbare economie.
Terwijl de Rijksoverheid net als in Duitsland zelf die economie en haar energievoorziening saboteert met klimaatbeleid. Alleen kunnen ze het gevolg van weersafhankelijke energie (‘duurzaam’)- toenemende blackouts- nu mooi toeschrijven aan De Russen.

Het referendum werd afgeschaft nadat we ‘Nee’ tegen Oekraïne zeiden. Wie van jullie heeft op Von der Leyen gestemd?
“Bescherming van de democratie”
Het Openbaar Ministerie is met die weerbaarheidsopgave al wat jaartjes bezig. Denk aan al die processen die ze voeren tegen mensen die iets naars over de losgeslagen Vierde Macht (ambtenarij) op het internet zeggen. Een blondje dat aandacht op Twitter vroeg: Tachtig uur werkstraf. Jan Roos uit bed lichten voor wat stevig cabaret over zijn oude werkgever Powned.
Succesvol in je protest tegen windmolens, zoals Jan Nieboer: Dan pak je die op met een antiterreurbrigade en gooi je die zes weken zonder proces in de cel. Nadat de NCTV je in 2018 via persberichten in haar media framet als ‘windmolenterrorist’…
Wrijf eindelijk eens de slaap uit de ogen en stel logische vragen:
- Wie is bij ons de hoeder van die ‘democratie’? Kun je democratie met ambtenarij beschermen?
- Hoe definiëren zij, de ongekozen Europese Commissie ‘democratie’? Dat je de eigen leiders kunt kiezen.. Wie van ons heeft Ursula von der Leyen gekozen, of welke Eurocommissaris ook? Waar komt meer dan tachtig procent van onze wetgeving vandaan? Is Nederland dus een democratie?
- Waarom schafte Kajsa Ollongren het Referendum af nadat we aangeven dat we Oekraïne er niet bij wilden?
De NCTV en in haar kielzog alle overheidsinstanties doen dus aan spiegeling: Ze bedoelen ‘bescherming van de (losgeslagen) Vierde Macht’ en haar stakeholders. Bescherming van de inkomsten van het bankwezen met publieke uitgaven aan wapentuig, enzovoort…
Welk mens met ook maar twee hersencellen gelooft de pathologische leugenaar Mark Rutte nog….

Over ‘Ondermijning’ gesproken…
Civiele ondersteuning aan de krijgsmacht
Daarnaast blijken wij als onderdanen van Mark Rutte het leger volle assistentie te moeten verlenen. Zoals je huis zonder protest laten afbreken wanneer het Ministerie van Oorlog een munitiedepot plant in je achtertuin. Zoals ze hier dichtbij ons in Bantega willen doen.
Militaire paraatheid draait daarnaast om:
Het beschermen en verdedigen van het eigen en bondgenootschappelijk grondgebied;
Het waarborgen van civiele ondersteuning aan de krijgsmacht bij de uitoefening van de militaire taak
Is die armlastige bananenrepubliek van corrupte oligarchen, Oekraïne dan al NATO-lid en lid van de Europese Unie, dus van ‘eigen’ grondgebied? Waarom moeten Nederlandse F16s dan bommen gooien op Russische mensen? Zijn dat géén mensen?
Met de wijsheid van achteraf, zie je dat de NATO met haar NCTV (De Nederlandse variant op de Department of Homeland Security) ons al tien jaar in een oorlog met Rusland probeert te rommelen, met MH17 als startschot. Zo lang vindt al de creatie van vijandbeelden plaats over ‘Russische agressie’ en ‘Russische trollen’ die de verkiezing van Trump mogelijk zouden hebben gemaakt in 2016.
Corona was een tussenstop om onze ‘Samen tegen Corona’-mentaliteit te testen. Daarna ging de oorlogsvlag alsnog uit, en de hersendode idioten om je heen wapperden met Blauw Geel uit de ramen: Plotse steun voor een land dat voorheen enkel bekend was van sekstoerisme voor kansloze vijftig plussers.

De NCTV pleegde tijdens Corona een staatsgreep onder NATO-leiding: Was dat de ‘drill’ voor het echte werk, oorlog?
Samen Samen Samen
Moet je ook lezen wat de NCTV hier uitkraamt, de toonzetting van haar proza in dat nieuwe ‘Weerbaarheid’-programma:
Lange tijd leefden we in vrede en vrijheid, maar die tijd is veranderd. De samenleving staat voor veel uitdagingen. Ook in onze publicaties hebben we de dreigingen al jaren goed in beeld.
Het is geen kwestie van óf we maatschappij-ontwrichtende effecten gaan ervaren, maar wanneer. Door samen goed voorbereid te zijn, kan Nederland de gevolgen beter aan. De hele samenleving is hiervoor nodig: overheid, burgers, maatschappelijke organisaties, bedrijfsleven, industrie, kennisinstellingen en andere spelers.

Het idee dat Hitler geen klassieke ‘dictator’ was maar delegator naar ‘netwerken’ van Ian Kershaw
Met de herhaling van het woord ‘samen’- net als bij de operatie COVID19- wordt nogmaals het totalitarisme er in geramd. De representatieve democratie is opgeheven en vervangen door het Stakeholdermodel, De Eénoverheid-gedachte, iedereen werkt voor de Overheid haar Doelen, Working Towards the Führer, terwijl Rutler ondertussen al zijn tijd wijdt aan Barbarossa.
Dus nu doen we het ‘samen’ met Pieter Jaap Aalbersberg zijn Nudge-Unit, de NCTV en AIVD-premier Schoof.

Orwell voorzag goed hoe de mondiale elite dacht
De dystopische roman 1984 van George Orwell (Big Brother is watching You) leest steeds meer als een script dat de Rijksoverheid volgt sinds 2016. War is Peace, Freedom is Slavery, Ignorance is Strength.
We citeren het gelijktijdige persbericht op zes december van het Ministerie van Oorlog, en citeren de Minister van Oorlog Ruben Brekelmans, het retejong van Rutte: “Iedereen is Nodig om weerbaar te zijn tegen oorlog...”(Operatie Barbarossa)
Een veilig Nederland maken we samen. Tijdens een oorlog of crisis is het ontzettend belangrijk dat de economie blijft draaien en dat de overheid overeind blijft. Op deze manier kan Defensie zich focussen op het voeren van het gevecht als dit nodig is.

Volk en Bedrijfsleven samen met het Leger
En het leger vraagt om energierantsoenering en voedselrantsoenering van burgers, zodat ze bij Operatie Barbarossa zelf alles kunnen vorderen:
Bij een grootschalig conflict draait de krijgsmacht op volle toeren. Dan komt het aan op extra behoeften aan voedsel, energievoorziening en gezondheidszorg. Ook hierin verwacht Defensie meer ondersteuning van de maatschappij.

Leestip voor Krijgsheer Brekelmans: niet doen, oorlog met Rusland…
We staan hier machteloos en kijken toe hoe Mark Rutte ons de Derde Wereld Oorlog in duwt met zijn Operatie Barbarossa. Als boodschapper van het slechte nieuws kom ik nu op de korrel van het Staatsapparaat, want is dit geen ‘ondermijning’ van de maatschappelijke paraatheid en Russisch Nepnieuws? Laten we zijn Krijgsheer Brekelmans nog even een goede leestip meegeven: Operation Barbarossa, How Hitler lost the War…
En voor wie dat nog niet wist: Hitler was niet ‘rechts’ maar links, een (nationaal) socialist. Fascisme is een linkse beweging. Daarom kon Dolfie ook zo goed overweg met de Groot Moefti van de Palestijnen en het Islamofascisme. Die mocht bij hem in Berlijn logeren. Mag ISIS ook al op de thee komen in Brussel bij Rutte?
Het zijn kortom Interessante Tijden! Waardeerde je dit schrijven, doe dat dan ook met een stukje Slijk der Aarde en doneer
Wat is er mis met Adolf Hitler?
Een vegetariër, een dierenvriend en een kindervriend.
Immer glad geschoren, keurig gekapt en piekfijn gekleed.
Een uitstekende smaak op kunstgebied, alsmede de bouwkunst en de litteratuur.
Hield niet van vieze moppen en Jooden.
Kortom: de ideale schoonzoon!
Het is waarschijnlijkcynischbedoeld, maar je kon er wel eens minder ver naast zitten dan je zelf dent.
Winnaars verdraaien de geschiedenis, en niet een beetje !.
Ik kwam er pas deze week achter (en ik loop toch al 70 jaar mee) dat de 2e Wereldoorlog een compleet ander verhaal is dan wat ons verteld is !! SCHOKKEND gewoon.
Je wereld beeld is na deze docu definitief veranderd.
Oordeel zelf … en dan zie je de parallellen met NU !!
Zoals Orwell zei: “Don’t let it Happen”
Vanaf 2h24 – WW2 ” Europa the last battle ”
https://www.bitchute.com/video/K6uni0mvu3kH2
Wederom een bijzonder scherpe en compacte analyse. Ben al best een aantal jaren trouw lezer, blijft altijd weer boeien. Knap werk.